Zakładanie i pielęgnacja ogrodów Kielce

Zieleń to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest projektowanie i zakładanie ogrodów. Każda realizacja poprzedzona jest wnikliwą analizą potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Ustalamy wspólną wizję terenu, koszty, a także wszelkie warunki współpracy. Po podpisaniu umowy przechodzimy do prac przygotowawczych. Projekt opiera się na aktualnej mapie sytuacyjno-wysokościowej terenu, na którym ma powstać ogród. Analizujemy położenie budynków, czy różnego rodzaju instalacji przebiegających na danej działce oraz uwarunkowania środowiskowe. Następnym elementem procesu projektowania oraz wykonania ogrodu jest zbadanie gleby, dzięki czemu możliwy jest odpowiedni dobór roślin. Przez cały ten czas nasz architekt jest w stałym kontakcie z naszymi Klientami po to, aby wszelkie zmiany były przez nich w pełni akceptowalne.

Profesjonalne projekty ogrodów Kielce

Następny etap to właściwa część projektowania. Wybieramy stylizację ogrodu, ustalamy jego klimat i charakter, dobieramy roślinność, materiały, urządzenia, a także różnego rodzaju elementy małej architektury. Wykonujemy wstępne koncepcje zagospodarowania, które przedstawiane są Inwestorowi. Wspólnie wybieramy najlepszą koncepcję, która zadowoli obie strony zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Kolejne etapy obejmują uszczegółowienia wszelkich elementów projektowanych oraz projekty wykonawcze. Drobiazgowe przedmiary prac i materiałów oraz powstałe na ich podstawie kosztorysy, po zaakceptowaniu przez Klienta są podstawą dalszej współpracy. Kolejne prace projektowe wykonujemy we własnym zakresie tworząc Wasz wymarzony ogród.

Usługi ogrodnicze Kielce

Nasza specjalność to projektowanie ogrodów, jednak wykonujemy też usługi ogrodnicze polegające na pielęgnacji roślin, budujemy oczka wodne, fontanny, kaskady i inne efektowne zbiorniki wodne, jak również pomagamy udekorować daną przestrzeń w sposób nowoczesny i estetyczny.

Wiemy doskonale, że zakładanie i pielęgnacja ogrodów jest procesem wymagającym bardzo rzetelnego i fachowego podejścia. Nie warto robić tego na własną rękę, gdyż uzyskane rezultaty mogą być dalekie od oczekiwań. Najpiękniejsze ogrody wychodzą spod rąk profesjonalistów, dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Biuro

ul. Krakowska 168, 25-705 Kielce

Telefon

501 407 820

E-mail

gardeniakielce@wp.pl

Oddział

ul. Zegrzyńska 76, 05-140 Jachranka

Telefon

501 407 820

E-mail

gardeniakielce@wp.pl